ریگستان
 

منصور حقيقت پور را كسي قبل از ورود به اين استان نمي شناخت و حتي بعد از عزل هم خيلي ها نشناختند  اما عده اي قليل و اما تاثير گذار و جريان ساز شما را خوب مي شناسند  همان كساني كه مقدمات خروج حقيقت پور از اردبيل را فراهم كردند و در دفاع از اين مرد طومار جمع كردند و بدرقه اش كردند!!!

همان كساني كه در محافل عمومي در شان حقيقت پورمثنوي مي خواندند و دربزم شبانه محرمانه تخريب اش مي كردند و براي چگونه برانداختنش طرح مي انداختند !!!

همان كساني كه قبل از ورود شما به اردبيل گزينه اول جابجايي و اخراج بودند و البته با زيركي تمام قبل از ورودتان با چند واسطه  نقبي زدند و با شما تماس تلفني و... داشتند !!!

همان كسانيكه آمار شما را از محل خدمت قبلي تان گرفتند و با ژستي اطلاعاتي در شهر پخش كردند و امروز با يافتن واسطه هايي در لابي هاي متصل به منابع قدرت خواب ابقا والبته ارتقاءي خود را مي بينند !!!

همان كسانيكه براي تداوم تكيه بر اريكه پوشالي قدرت از سر و كول هركسي بالا مي روند و خود را مدعي بي بديل اصولگرايي مي دانند بدون آنكه كوچكترين آشنايي و تناسب با الفباي اصولگرايي داشته باشند !!!

همان كساني كه خود را نماد حزب الله و طرفدار ولايت فقيه در اردبيل مي دانند اما الزامات حكومت ديني را زير پا مي گذارند!!!

 

آقاي استاندار !

قاطع باشيد و البته نه هتاك !! راستش را بخواهيد اوصاف قاطعيت شما را ازهمين آقايان البته با ادبياتي نازل تر شنيده ايم از همان كسانيكه قبل از ورودتان خود را به درو ديوار مي كوفتند كه پايتان به اردبيل نرسد و امروز...... بماند !!

آقاي استاندار!

بزرگترين نعمتي كه اين شهر دارد وجود مبارك نماينده ولي فقيه و امام جمعه اي فاضل و اهل درد و تيز بين است و همراهي و همدلي شما با ايشان مي تواند بارقه اي از اميد را بار ديگر در دل مردم اين استان روشن كند و رخوت ناشي از ناشيگري مدعيان تفكرات انقلابي را به پويايي مبدل سازد !

بدون شك استحضار داريد كه در استان ولايتمدار اردبيل جايگاه والاي روحانيت واقعيتي انكار ناپذير است و مردم دل به كسي مي دهند كه سر بر آستان ولايت گذارد بنابراين بي شك تاسي ازرهنمودهاي وجود بي بديل حضرت استاد دكتر سيد حسن عاملي دامت افاضاته نماينده شايسته مقام عظماي ولايت در استان نقطه قوت و توفيقي براي حضرتعالي خواهد بود !

آقاي استاندار !

در خوشبينانه ترين حالت  برخي از مشاوراني كه خود نياز به مشاوره داشتند يكي از اساسي ترين دلايل عدم توفيق منصور حقيقت پور در مديريت استان بودند !

شايد هم كسانيكه كه در پست مشاوره بصورت موازي اهداف سياسي و برنامه هاي انتخاباتي و ... خود را البته با اولويت بالاتر دنبال ميكردند پاشنه آشيل افول منصور حقيقت پور شدند كه اميدوارم اين مهم را نيز مدنظر داشته باشيد . گاهي با خود مي گويم اي كاش حقيقت پور مشاور نداشت !!!!

و كلام آخر اينكه مردم اردبيل و سرنوشت شان امانتي است در دستان شما امانتي كه نه از سوي وزارت كشور يا رئيس جمهور بلكه از سوي خداي متعال به شما سپرده شده است و شما پاسخگوي سرنوشت ميليونها اردبيلي در محكمه اي خواهيد بود كه قاضي آن محكمه با اين الفاظ وصف اش كرده است :

 اليوم نختم علي افواههم وتكلمنا ايديهم و تشهد ارجلهم

توفيق شما توفيق استان و توفيق نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه براي تحقق اين توفيق همه دست به دعاييم .

طوبي لكم و حسن مآب

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ توسط محمدنادری
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک